Back
ulei in cana lingurita
ulei in cana linguritaulei cana lingurita Camara Greceascacamara greceasca-4 copycamara greceasca-ulei de masline extravirgin BIO

Ulei Masline Extravirgin, BIO 500 ml

55.00 lei

Productia: decembrie 2017 | termen de valabilitate: 30.06.2019

Acest ulei de masline cu adevarat extraordinar isi datoreaza  proprietațile unice „amestecului” dintre varietatile de masline Koroneiki, Petroelia, Halkidikis si Megaron, precum si caracteristicilor microclimatului si a pamantului din zona Skistolithos, in apropierea Salonicului, unde se gaseste livada.

Orice comanda de ulei in perioada 21.09 – 21.10 vine la pachet cu un ceai minunat, organic, din plante alese, culese de monahii Muntelui Sfant!

Aceleasi proprietati unice ale uleiului de masline ecologic EV GAIA, intr-un recipient mai mic.

De ce cauti un ulei extravirgin si BIO?

Pentru ca nu orice ulei de masline e si sanatos. Unele sunt rafinate, altele indoite cu diverse solutii.
Stiai ca uleiul de masline e unul dintre cele mai contrafacute produs din lume?
Sa verifici intotdeauna sursa lui si certificatele de origine! Daca vrei sa vezi cum ar trebui sa arate, gasesti certificatele uleiului Ev Gaia in josul paginii.

Greutate 1 kg
Recenzii (0)

Recenzii

Nu există încă recenzii.