Ulei din livada noastra, ceai din Gradina Maicii Domnului

Andreea Eleni Halikias
 22-09-2018
 0 comentarii

Primim foarte des intrebarea „De ce nu aduceti mai multe produse?”

In afara de livada noastra, sursa uleiului BIO dulceag si solar, si cele din apropierea noastra, de unde iti aducem bunatati pe care le cunoastem si le folosim chiar noi, gasim cu greu ce e mai bun pentru voi. Cu promisiunea prospetimii si calitatii pe care o cunosti, cu livrare constanta, luna de luna si cu amprenta bucuriei grecesti.

Totusi, daca ar fi fost sa visam sa-ti aducem ceva special, acest ceva special ar fi de la Muntele Sfant, din Gradina Maicii Domnului. In curand, foarte curand, vei gasi pe camaragreceasca.ro din ce in ce mai multe produse, toate binecuvantate de munca parintilor de acolo.

Deocamdata, orice comanda de ulei de masline extravirgin bio vine la pachet cu ceai organic de la Muntele Sfant! Prinde oferta!

Ramai aproape! :)

Articole relevante